Twoje zakupy

Wartość zamówienia: 0 PLN

więcej

Woda kokosowa Szczecin BIO

Z pewnością na niezwykłą popularność woda kokosowa bio nie może „narzekać”, ponieważ piją ją gwiazdy Hollywood i innych gałęzi showbiznesu. Również sportowcy doceniają jej walory. Jest to wyjątkowy napój pozyskiwany z młodych, zielonych owoców palmy. Zwraca swoją uwagę wyjątkowość procesu powstania wody kokosowej bio: Palma, pobierając z podłoża niezbędną do funkcjonowania wodę, dostarcza ją do każdej swojej komórki wraz z całym bagażem bezcennych minerałów. Podczas wędrówki do kokosa przechodzi przez cały system filtracji, by właśnie w nim stać się sterylnie czystą. Pozyskiwana i hermetycznie zamykana np. w kartonikach utrzymuje swoje właściwości.

MLEKO KOKOSOWE 17% BIO 400 ml

Cena: 9.00 PLN

WODA KOKOS. NATURAL. BIO 330ml (PET)

Cena: 8.40 PLN

WODA KOKOS. NATURALNA BIO 500ml

Cena: 11.99 PLN

WODA KOKOS. Z ANANASEM I ACEROLĄ BIO 500ml

Cena: 11.99 PLN

WODA KOKOS. Z BANANEM BIO 500ml

Cena: 10.99 PLN

WODA KOKOS. Z BRZOSK BIO 330ml (PET)

Cena: 7.49 PLN

WODA KOKOS. Z MANGO BIO 330ml (PET)

Cena: 8.40 PLN

MLEKO KOKOSOWE (22% TŁUSZCZU) BIO 400 ml

Cena: 11.99 PLN

WODA KOKOSOWA ALL NATURAL COCO COOL 520ML

Cena: 11.99 PLN

WODA KOKOSOWA ALL NATURAL COCO COOL 330ML

Cena: 5.99 PLN

WODA KOKOS. NATURAL. SZKŁO BIO 200ml

Zapytaj o produkt

MLEKO KOKOSOWE (22% TŁUSZCZU) BIO 200 ml

Zapytaj o produkt

To, co wyróżnia wodę kokosową bio to przede wszystkim bogactwo składników bardzo ważnych dla prawidłowego działania naszego organizmu. Do nich należą m.in. wapń, magnez, potas i fosfor oraz wiele witamin, takich jak B1, B2, B3, B5, B6 i C. Niesamowitą wartością wody kokosowej jest poziom jej elektrolitów, który bez mała pokrywa się z funkcjonującym w osoczu ludzkiej krwi.

Woda kokosowa bio – właściwości

Ten szczególny produkt natury zaleca się do picia osobom poddanym pod stałe warunki o charakterze permanentnego stresu, cierpiącym na niedobór potasu i anemię. Wpływa korzystnie na cały układ krwionośny, obniżając cholesterol, ciśnienie krwi, a tym samym ryzyko powstania miażdżycy. Doskonale sprawdza się w problemach żołądkowych, działa pozytywnie na układ moczowy doprowadzając nawet do rozbicia kamieni nerkowych. Nie można pominąć również funkcji antyalergicznych, antywirusowych, antybakteryjnych i, co zaskakujące, przeciwgrzybicznych.

Inne zalety wody kokosowej bio

Wśród dostępnych produktów będących w ofercie szczecińskich sklepów OWOCOWY ŚWIAT oraz w sklepie online z pewnością woda kokosowa bio zasługuje na szczególną uwagę również ze względu na brak cukrów i laktozy, co przekłada się na powiększenie grupy jej odbiorców o chorych na cukrzycę i alergików oraz obecność kwasu laurynowego, a więc składnika, który funkcjonuje w mleku matki, co z kolei pozwala na jej picie przez dzieci.