Twoje zakupy

Wartość zamówienia: 0 PLN

więcej

Konfitury ekologiczne

Niezależnie z jaką żywnością ekologiczną mamy do czynienia z pewnością znacznie się ona różni od konwencjonalnej m.in. sposobem produkcji. Nie używa się nawozów sztucznych i chemicznych, natomiast dopuszcza się tylko nawozy zielone, obornik, specjalne preparaty bakteryjne i minerały obecne w przyrodzie. Stosuje się tylko pasze ekologiczne z własnego gospodarstwa lub innego. Produkowane artykuły spożywcze nie mogą zawierać środków konserwujących, sztucznych barwników oraz dodatków smakowych i zapachowych. A zatem mamy do czynienia z produktami najcenniejszymi dla naszego zdrowia, pełnymi wyjątkowych walorów odżywczych i naturalnych doznań.

EKO. KONFITURA AGREST Z CZERWONĄ PORZECZKA 300 g

Cena: 15.99 PLN

KONFITURA EKOLOGICZNA TRUSKAWKA Z CYNAMONEM 300 g

Cena: 15.99 PLN

EKO. KONFITURA JAG. Z SOKIEM CYTRYNY 300 g OWOCOWY DOM

Cena: 19.99 PLN

EKO. KONFITURA MALIN. Z CUKREM TRZCINOWYM 300 g

Cena: 15.99 PLN

DŻEM CZARNA PORZECZKA Z KARDAMONEM 290G

Cena: 13.99 PLN

DŻEM MALINA BEZ CUKRU 290g

Cena: 16.99 PLN

KONFITURA BORÓWKA AMERYKAŃSKA 200g

Cena: 15.49 PLN

DŻEM BORÓWKA AMERYKAŃSKA BEZ CUKRU 290g

Cena: 16.99 PLN

Jednymi z dość często używanych w naszej diecie są konfitury, których pełno jest na sklepowych półkach. Jednak sprawdzając etykiety, możemy być nierzadko niemile zaskoczeni ich składem, w którym królują sztuczne słodziki, barwniki i konserwanty. Warto zatem zwrócić uwagę na ekologiczne przetwory powstałe z dobrodziejstwa natury.

Wyjątkowo aromatyczne konfitury

Za sprawą niezwykle starannej selekcji składników pochodzących z ekologicznych upraw powstają wyjątkowo aromatyczne konfitury idealne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Owoce, cukier trzcinowy, pektyna z jabłek, witamina C i przepis na pyszne i zdrowe słodkości w słoiczku gotowy. Przygotowane zawsze ze świeżych i sezonowych surowców gwarantują najwyższą jakość, choć niestety dostępne tylko w określonym czasie. Niektóre konfitury ekologiczne mogą być świetnym dodatkiem do płatków owsianych i kromek żytniego chleba lub wręcz koniecznym elementem domowych pączków. Inne znakomicie będą komponować się z pieczeniami, nadając potrawom niezwykłego aromatu i zaskakującego smaku.

Oferta konfitur w OWOCOWYM ŚWIECIE

W szerokiej gamie ekologicznych konfitur dostępnych w szczecińskich sklepach OWOCOWY ŚWIAT każdy znajdzie coś dla siebie od słodkich przetworów z czarnej porzeczki, czerwonej porzeczki, malin, jagód, truskawek, borówek amerykańskich po bezcukrowe dżemy. Niezwykłych doznań dostarczą egzotyczne dodatki, takie jak cytryna, imbir czy też cynamon.