Twoje zakupy

Wartość zamówienia: 0 PLN

więcej

ŚWIEŻE DAKTYLE FRESH DATES 150g

ŚWIEŻE DAKTYLE FRESH DATES 150g

Kod producenta:
5906660157069

Świeże daktyle Fresh Dates Medjool dają 100% pewności, czystego produktu. Sprzedawane w zamkniętych oplombowanych opakowaniach są gwarancją świeżości i nietykalności produktu.

W opakowaniu Medjool 500g znajduje się 21-25 sztuk daktyli. Jest to najlepsza forma zabezpieczenia się w owoce na weekendową wycieczkę bądź zapas na kilka dni. Świeże daktyle Fresh Dates Medjool są całkowicie naturalnie i zdrowo uzależniające i gdy decydujemy się wyjechać to opakowanie 500g wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, aby nie czuć głodu oraz z większą energią przygotować się na nowy tydzień.

Opakowanie doskonale sprawdzi się podczas całodniowej wycieczce. Opakowanie to wykonane zostało z materiałów bio-degradowalnych - nawet po zerwaniu plomby nadaje się do wielokrotnego zamykania, co gwarantuje nam świeżość produktu na długi czas.

Świeże daktyle Medjool zaskoczą swoim smakiem. Jedynie odmiana Medjool mają o około 50% więcej potasu od bananów oraz zawierają 15 naturalnych, przyswajalnych witamin oraz minerałów. Odmiana Medjool jest najszlachetniejszą wśród odmian daktyli. Odmiana ta jest daktylem świeżym i miękkim, są one jednymi z największych daktyli świata oraz prawdopodobnie jedne z najzdrowszych owoców na świecie.

Świeże Daktyle FRESH DATES MEDJOOL są źródłem naturalnej energii, błonnika, przeciwutleniaczy, związków fenolowych, antyoksydantów, salicylanów, naturalnych cukrów oraz 15 witamin i minerałów m.in.: A, B2, B3, B5, B6, K oraz minerałów: potasu (696 mg mg/100 gram - najwięcej z świeżych owoców), fosforu, żelaza, wapna, magnezu i cynku.

Podobne produkty