Twoje zakupy

Wartość zamówienia: 0 PLN

więcej

Masła ekologiczne - Szczecin

Miażdżyca, cukrzyca, otyłość, alergie i nowotwory to dzisiaj wyjątkowo przewlekłe choroby uznawane za cywilizacyjne. Co odpowiada za ten stan rzeczy? Przede wszystkim niezdrowy styl życia, a więc między innymi nieodpowiedni sposób odżywiania, oraz ogromne zanieczyszczenie produktów żywnościowych, będące skutkiem zarówno skażonego środowiska, jak i ekspansywnego działania człowieka w zakresie ich pozyskiwania oraz sztucznego „polepszania” np. smaku, zapachu, czy też terminu przydatności do spożycia. Zapobieganie chorobom cywilizacyjnym polega na całkowitej zmianie prowadzonego stylu życia, od aktywności fizycznej zaczynając, na wykorzystaniu w swojej diecie zdrowej żywności ekologicznej kończąc.

Masło Extra KLIMEKO

Zapytaj o produkt

Niezwykle ważnym produktem w codziennej diecie jest masło. Jest to skondensowany tłuszcz mleczny wytwarzany ze śmietany mleka krowiego. Wokół tego pysznego smarowidła narosło wiele nieprawdziwych informacji, które trochę odepchnęło konsumentów od jego spożywania. Czy słusznie? Masło, zwłaszcza te ekologiczne, to lekkostrawny i zdecydowanie najlepiej przyswajalny tłuszcz zwierzęcy bez żadnych sztucznych dodatków. Doskonale zdaje egzamin jak środek zapobiegawczy przed chorobami zwyrodnieniowymi stawów, świetnie przeciwdziała ich zwapnieniu i sztywnieniu.

Masło ekologiczne – dlaczego jest najlepsze?

Oprócz tego, że uelastycznia tętnice i chroni przed zaćmą, to musimy wiedzieć, że masło ekologiczne posiada jako jedyne kwas CLA. Zdaniem naukowców kwas ten przede wszystkim hamuje rozrost komórek nowotworowych i chroni przed miażdżycą. Z pomniejszych zalet należy wymienić wpływ na redukcję tłuszczu zalegającego organizm oraz złego cholesterolu.

Polskie masła i nie tylko w ofercie sklepów OWOCOWY ŚWIAT

Dostępne w ofercie sklepów OWOCOWY ŚWIAT usytuowanych na terenie Szczecina masła ekologiczne pochodzą głównie od polskich i uznanych producentów żywności ekologicznej. Doskonałej jakości masła spełniają najwyższe normy produkcji ekologicznej, o czym świadczą stosowne certyfikaty.